TERAZ 3D vizualizácia *ZADARMO: Zariadime celý byt aj dom kvalitným slovenským nábytkom.

3D vizualizácia ZADARMO

Interiérový dizajnér navrhne 3D vizualizáciu priestoru s ohľadom na vaše individuálne potreby a požiadavky, s maximálnym využitím priestoru. Praktický a pekne zladený interiér je základom príjemného domova.

Dohodnite si termín s dizajérom telefonicky: 0918 094 534 alebo mailom: interier@nabytokbetak.sk.

Chcem vizualizáciu zadarmo

1. Vymeranie priestoru

K nákresu interiéru potrebujeme presné rozmery priestoru, zaznačené vodoinštalácie a elektroinštalácie. Po dohode prídeme vymerať priestor pre vašu novú kuchyňu, obývačku, spálňu či ľubovoľnú miestnosť. Zameranie priestoru + doprava pracovníka na miesto je spoplatené sumou 50 €, ktorá sa Vám pri objednaní tovaru odráta.

2. Konzultácia s interiérovým dizajnérom

Dizajnér zhodnotí možnosti a varianty interiéru na základe vašich parametrov, požiadaviek a vkusu. Výsledkom je 3D návrh interiéru s maximálnym využitím priestoru. Praktický a pekne zladený interiér je základom príjemného domova. 3D vizualizácia je spoplatnená sumou 50 €, ktorá sa Vám pri objednaní tovaru odráta.

Pozrite si naše referencie a ukážky prác

Certifikát interiérový dizajn

3D návrh interiéru

3. Spotrebiče a doplnky

Spolupracuje s poprednými výrobcami a dodávateľmi spotrebičov, odsávačov pár, drezov, batérií, pracovných dosiek a doplnkov. Odborne vám poradíme pri výbere. V ponuke máme nerezové i kameninové (silgranitvé) drezy, vstavané i voľne stojace spotrebiče rôznych výrobcov, Zodiaq pracovné dosky z kameňa i klasické pracovné dosky s tesniacou lištou.

4. Objednávka, výroba

Kuchynské linky sú kvalitné, vyrobené na Slovensku so špeciálnym vákuovým lisom. Vďaka výrobe na mieru, môžete naplno využiť celý priestor kuchyne i atypické časti. Pri podpise objednávky kuchyne na mieru berieme zálohu 30 - 50 % zo sumy.

Dovoz  

5. Dovoz a montáž

Kuchynskú linku vám ZADARMO dovezieme vdohodnutom čase a termíne. Vieme zabezpečiť profesionálnu montáž kuchynskej linky i zapojenie elektrospotrebičov, vrátane osadenie drezu či varného panela.

    • * ZADARMO:
    • služba Vymeranie priestoru + doprava pracovníka na miesto je spoplatená sumou 50 €, ktorá sa Vám pri objednaní tovaru odráta

    • služba 3D vizualizácia je spoplatnená sumou 50 €, ktorá sa Vám pri objednaní tovaru odráta

Odbornosť majiteľa a našich pracovníkov je zárukou kvality našich produktov a služieb. Rovnako desať tisíce spokojných zákazníkov.

Facebook

Instagram

Potrebujete poradiť?