Obývačka na mieru v prevedení orech aida tabak a biela lesk. Zostava skriniek pod TV na nožičkách, závesné skrinky, bezúchytkové otváranie push-to-open,  konferenčný stolík a dve komody. Rohová sedacia súprava s kreslom a taburetkou. Sedačka Sokrates s polohovacími opierkami hlavy v umývateľnej látke Persempra 1. 

Obývačka na mieru Obývačka na mieru Obývačka na mieru Obývačka na mieru
Obývačka na mieru Obývačka na mieru Obývačka na mieru Obývačka na mieru

 

 

 

Miroslav, Trenčín

Sedačka Pablo je úžasná a veľmi kvalitná. Som s ňou veľmi spokojná, prekonala všetky moje očakávania. Je úžasne pohodlná ako na sedenie rovnako aj na spanie. Určite Vás budem odporúčať ďalej, pretože aj služby ohľadom dodania boli vynikajúce. Som veľmi rada, že som sa pre Vás rozhodla!

Sedačka Pablo u zákazníčky Sedačka Pablo u zákazníčky
Denisa, Bratislava

Chcem Vám poďakovať za sedačku COMO. Som maximálne spokojná. Pevnosť konštrukcie a poťah sú naozaj vo vysokej kvalite. Každá návševa ostáva uchvátená, že aj sedačka v takom rozmere môže vyzerať pekne. Rovnako aj Váš prístup a poradenstvo bolo na vysokej úrovni. Budem Vása určite len odporúčať.

Sedačka Como u zákazníčky Sedačka Como u zákazníčky
Lucia, Piešťany

Chcem sa poďakovať za sedačku TAMARA, ktorú ste mi vyrobili na objednávku. Som zo sedačkou maximálne spokojná, je krásna,pohodlná. Poťahová látka je v skutočnosti ešte krajšia ako na obrázku, sedačka je pevná a veľmi dobre vypracovaná. Do môjho interiéru mi sadla ako uliata a to som ju objednávala cez internet bez toho, aby som ju predtým odskúšala alebo ju videla na živo. Komunikácia od zaslania objednávky bola ústretová, príjemná, či už telefonicky alebo mailom, ochota s akou sa dnes málokedy stretnete. Ešte raz, srdečná vďaka. Budem Vás určite odporúčať ďalej.

Štýlová sedačka Štýlová sedačka Štýlová sedačka
Štýlová sedačka Štýlová sedačka Štýlová sedačka
Andrea, Nitra

Chceli by sme sa poďakovať za posteľ ŠTUDENT, ktorú sme si u Vás zakúpili. Veľmi sa nám páči, hlavne je kvalitná a pevná. Sme veľmi spokojní a budeme Vás určite odporúčať svojim známym.

Posteľ Študent v detskej izbe  Posteľ Študent v detskej izbe  Posteľ Študent v detskej izbe
Miroslava, Dekys

Dobre sa na sedačke TOBIAS oddychuje, ďakujeme.

Sedačka TOBIAS u zákazníka Sedačka TOBIAS u zákazníka Sedačka TOBIAS u zákazníka
Sedačka TOBIAS u zákazníka Sedačka TOBIAS u zákazníka Sedačka TOBIAS u zákazníka

 

 

Ján, Malacky

Veľmi ústretový kolektív predajcov. Sedačku IVA nám prispôsobili doslova a do písmena na mieru, keďže nám upravili aj celkový dizajn. Poťah na sedačke je skvelý, máme ju už 2 roky a je stále ako nová, výborne a ľahko sa čistí. Cena prislúcha požiadavkam :) určite odporučujem

Sedačka IVA u zákazníčky    

Ivana, Tr. Turná

Kúpili sme si sedačku PALMA, v krásnej červenej látke. Sedačka je veľmi pohodlná, látka je stále ako nová. O dva roky, po presťahovaní do väčšieho bytu, sme si dokúpili ďalšiu sedačku v rovnakom dizajne. Potešilo ma, že sedačka je vyrobená na Slovenku.

Sedačka PALMA u zákazníčky Sedačka PALMA u zákazníčky  
Lucia, Trenčín

Už pár týždňov sa tešíme z našej krásnej novej sedačky KOMFORT od firmy Nábytok Beták. So sedačkou sme naozaj spokojní. Výborná kvalita, skvelá cena a dovoz až domov. To všetko sme našli pod jednou strechou.

Sedačka KOMFORT u zákazníčky Sedačka KOMFORT u zákazníčky Sedačka KOMFORT u zákazníčky
Katka, Trenčín

Kúpili sme si krásnu masívnu posteľ VANESA aj s nočnými stolíkmi. Najviac sme spokojný s výberom matracov. V predajni Nábytok Beták nám profesionálne poradili, vyskúšali sme viacero typov matracov a kúpili sme matrace Rešeto Blok. V predajni sme kúpili aj skriňu s pouvnými dverami ANETA a sedačku ZETKA. Sme veľmi spokojní s kvalitou, Nábytok Beták môžeme len odporúčať!

Masívna posteľ Vanesa u zákazníkov Skriňa ANETA u zákazníčky Sedačka Zetka u zákazníčky
Anna, Tr. Turná

Mám doma pohovku a som s ňou veľmi spokojná. Super sa na nej spí a relaxuje, je veľmi praktická.

Barbora, Tr. Turná

Už niekoľko rokov máme sedaciu súpravu Benci SL, s ktorou sme spokojní. Je kvalitná, s dobrou poťahovou látkou, takmer bezúdržbová. Stále vyzerá ako nová aj po 10-tich rokoch! Po dobrej skúsenosti sme si kúpili aj posteľ.

Fotografia referencie

Mária, Trenčín

Facebook

Instagram

Potrebujete poradiť?