Úžasne zariadené obývačky

Úžasne zariadené obývačky

Žiadne dve obývacie izby nie sú rovnaké. Dokonca aj v domoch s rovnakým pôdorysom, obývačka nesie nezameniteľný odtlačok rodiny, ktorá tu žije.

V obývačke nesmie chýbať kopa kníh, televízor a pohodlná útulná pohovka alebo sedačka. Je to miestnosť, kde môžete stráviť rannú chvíľku, celý deň alebo oddych vo večerných hodinách. Moderné i komfortne klasické obývacie izby ponúkajú priestor pre zábavu i relax, miesto na útek od uponáhľaného života. Tieto izby tiež v sebe nesú prekvapivé prvky osobnosti. Inšpirujte sa pri zariaďovaní vašej obývačky.

Obývacia izba

1| Táto obývačka používa prírodné prvky, vrátane tulipánov na konferenčnom stolíku. Vankúše s florálnym vzorom viniča robia dizajn izby pohodlný a ženský.

 Moderná obývačka

2| Moderný priestor s čistými líniami a zabudovaným osvetlením pôsobí trochu ako firemný apartmán. Miesto na oddych po dlhom dni v práci bez zbytočných golierov a opätkov.

 Biela obývačka

3| Moderná obývačka v lofte používa svetlé farby, aby odrážala a pútala pozornosť na slnečné svetlo, ktoré prijíma cez masívne okná. Pastelové doplnky nenápadne vytvárajú teplú farebnú škálu v miestnosti.

Veľká sedačka v obývačke

4| Veľká biela rohová sedačka je umiestnená v obývačke tak, aby bolo ľahké sa usadiť z každého uhla. Nízky konferenčný stolík a vysoká stojaca lampa vytvárajú zaujímavé vertikálne roviny.

 Jemná obývačka

5| Lustre sa zväčša používajú v jedálni alebo v foyer. Vďaka kombinácii klasického lustra a podlahy z masívneho dreva pôsobí tento obytný priestor ako prerobená tanečná sála s vrstvou dekadencie.

 Obývačka v lofte

6| Slnečná obývačka v tomto malom Európskom byte môže jednoducho fungovať aj ako spálňa.

Pánska obývačka

7| Dizajn obývačky na pánsky spôsob môže byť problém. Tmavé prvky, dizajnové doplnky a neutrálne umelecké diela určujú túto obývačku priestorom pre “vesmírneho kráľa”.

Elegantná obývacia izba

8| Táto obývacia izby s pocitom harmónie je skutočne obývateľná. Usadiť vás môže elegantná biela sedačka typu Chesterfield, polohovacie kreslo, biele moderné kreslo alebo pohodlne čalúnené kreslo s taburetkou.

V našej ponuke nemáme tieto konkrétne zostavy spální. Zobrazené fotografie slúžia iba na išpiráciu ako rozmiestniť nábytok v spálni a skombinovať farby a textúry.

Ďalšie inšpirácie a tipy ako moderne zariadiť spálňu i celý dom, hľadajte na našom Pintereste.

Facebook

Instagram

Potrebujete poradiť?