Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček

Štýlová sedačka ešte pod vianočný stromček

Ak chcete skvelý spoločný darček, teraz je tá pravá chvíľa rozhodnúť sa pre sedačku do domácnosti. Vyrobíme Vám sedačku na mieru s dodaním do Vianoc alebo si vyberte zo širokej ponuky skladových zásob - sedačky ihneď k odberu za bezkonkurenčné akciové ceny.

Moderná účková sedačka

 

Na slovenskú kvalitu je spoľahnutie

Naša predajňa Nábytok Beták už dlhé roky dodáva sedacie súpravy výhradne od slovenských výrobcov. Dôvodov máme niekoľko. Či ide o kostru sedačky z masívu alebo penové výplne sedačky, slovenský výrobca vždy dodáva kvalitu, na ktorú sme zvyknutí. Poctivá práca aj materiál je pre peknú sedačku dôležitá a preto spolupracujeme s overenými dodávateľmi.

Moderná sivá sedačka s otomanom

 

Viac ako 300 poťahov

Vybrať si z viac ako 300 farebných odtieňov látky nie je všetko. Okrem klasických látok ponúkame na sedačky umývateľné a ľahko udržiavateľné poťahové látky, teflón, kožu, hustejšie materiály s dlhou výdržou a odolnosťou. Vybrať si môžete sedačku modernú či rustikálnu, podľa vášho vkusu a vo farbe, ktoré sa vám bude hodiť. Z viac ako 300 vzorov a odtieňov si vyberie každý.

Účková sedacia súprava

Zhotovenie sedačky do Vianoc

Ak hľadáte vhodný vianočný darček, práve dizajnová a pekná sedačka by mohla byť tým správnym výberom. Kvalitnú sedačku sme schopní dodať do 2-3 týždňov od zadania objednávky.

Ešte stále Vám stíhame dodať novú sedačku pod vianočný stromček! Ponáhľajte sa, Vianoce sa blížia!

Sedačka s polohovaním

Aká sedačka je IN?

V tomto roku prevládajú moderné prvky sedačky ako polohovacie elementy sedačky či hlavové opierky pre pohodlné sedenie a leňošenie na sedačke. Relaxačné polohovacie kreslo môže byť sólo samostatné kreslo ale aj ako súčasťou rovnej sedačky i rohovej zostavy. Polohovacie kreslo je ideálny darček na jubileum rovnako pod vianočný stromček. No v kurze je aj vintage a klasické sedačky zdobené drevom. Čo sa týka farieb sedačky, prevládajú tlmené farby a odtiene sivej, hnedej, béžovej. Presne tieto modely predstavujeme, dokonca na predajni s akciovými predvianočnými cenami. Vybrať si môžete aj klasickú, alebo rozkladaciu sedačku, ktorá sa hodí aj v prípade nečakanej návštevy. Úložný priestor pod sedačkou je čoraz obľúbenejší najmä v malých bytoch, kde je každý priestor žiaduci. Vyberte si moderný dizajnový a príjemný darček pod váš vianočný stromček.

Facebook

Instagram

Potrebujete poradiť?