Kuchyne na mieru so zľavou -30%

Kuchyne na mieru so zľavou -30%

Rozhodli sme sa poskytnúť unikátnu zľavu -30% na všetky kuchyne na mieru, pri kúpe spotrebičov. Akciou chceme naznačiť, že kuchyňa na mieru nemusí byť drahá a pritom kvalitná, spoľahlivá a maximálne funkčná.

Dokonale využitý priestor v kuchyni

Kuchyňa na mieru sa od katalógovej nemusí líšiť vzhľadom, spracovaním, ani vizuálom. Má však jednu podstatnú pozitívnu vlastnosť a tou je maximálne využitie kuchynského priestoru. Pri linkách zo sériovej výroby zákazník skladá zostavu tak, aby sedela jeho rozmerom a potrebám kuchyne aspoň približne. Napriek tomu ostáva mnoho nevyužitého, alebo horšie využitého priestoru. Toto sa pri kuchyni na mieru nestane. Využijeme maximálnu kapacitu kuchyne, čím je linka úžitkovejšia a praktickejšia. Kuchyňa na mieru tak spĺňa individuálne požiadavky na maximálnu úžitkovosť, ale pritom nezanedbáva ani dizajn a atypické potreby kuchynského priestoru.

Moderná kuchynská linka s ostrovčekom

Kuchyňa na mieru aj na kľúč

Aby kuchyňa dokonale sadla, je potrebné správne namerať rozmery, rozostupy rozvodov, ich umiestnenie, počítať so stupačkami. Bežný človek môže spraviť mnoho chýb, preto je dobré ak premeria priestory odborník. Zabezpečujeme zameranie, návrh kuchyne a 3D vizualizáciu, výrobu, dopravu, vynášku a samozrejme aj odbornú montáž. Tým je celá zodpovednosť za odovzdanie funkčnej kuchyne v našej réžii, čo klientovi šetrí nemálo starostí.

Provensálska kuchyňa na mieru

Kvalita slovenských dodávateľov

V kuchynskom štúdiu v predajni NÁBYTOK Beták si môžete pri kuchyniach vybrať z 30 farebných korpusov a 56 fólií na dvierka. Takýto výber je dosť široký. S klientom vyberieme vždy kombináciu, ktorá vizuálne ladí a hodí sa do priestoru. Pri výrobe kuchynskej linky sa spoliehame výlučne na slovenských dodávateľov. Kvalita produkovaná našimi ľuďmi je stále vysoká a koniec koncov podporuje aj rozvoj našej krajiny. So slovenskými dodávateľmi sa ľahšie komunikuje, či už pri objednávkach alebo v rámci prípadnej reklamácie.

Chcem kuchyňu so zľavou 30%

Výhodné kuchyne aj sety spotrebičov

Teraz poskytneme 30% zľavu na kuchynskú linku na mieru. Akcia je podmienená kúpou spotrebičov. Zabezpečíme spotrebiče všetkých značiek na trhu. Máme rôzne akcie aj na spotrebiče, ako napríklad výhodné sety spotrebičov (rúra + varný panel + digestor). Nemusíte už chodiť po obchodoch a hľadať správne rozmery na vstavané či voľne stojace spotrebiče. Spotrebiče dodáme spolu s kuchyňou. Zabezpečíme dovoz, vynášku, montáž osadenie drezu a spotrebičov do kuchynskej linky.

Výhodné sety spotrebičov

Kuchynské linky 3D vizualizácie Spotrebiče

Facebook

Instagram

Potrebujete poradiť?