3D vizualizácia ZADARMO

3D vizualizácia ZADARMO

Interiér na kľúč: Zariadime celý byt alebo dom kvalitným slovenským nábytkom !

Interiérový dizajnér navrhne 3D vizualizáciu priestoru s ohľadom na vaše individuálne potreby a požiadavky, s maximálnym využitím priestoru. Praktický a pekne zladený interiér je základom príjemného domova.

Dohodnite si termín s dizajérom telefonicky: 0918 094 534 alebo mailom: interier@nabytokbetak.sk.

Chcem vizualizáciu zadarmo*

1. Vymeranie priestoru

K nákresu interiéru potrebujeme presné rozmery priestoru, zaznačené vodoinštalácie a elektroinštalácie. Po dohode prídeme vymerať Váš interiér presným laserovým zameriavačom. 

zariadime celý byť či dom

2. Konzultácia s interiérovým dizajnérom

Dizajnér zhodnotí možnosti a varianty interiéru či kuchynskej linky na základe vašich parametrov, požiadaviek a vkusu. Výsledkom je 3D návrh interiéru s maximálnym využitím priestoru. Praktický a pekne zladený interiér je základom príjemného domova. 3D vizualizácia je spoplatnená sumou 100€/miestnosť (pri návrhu celého bytu/domu cena dohodou), ktorú Vám odrátame z celkovej hodnoty objednávky. 

Pozrite si naše referencie a ukážky práce

Certifikát interiérový dizajn

3D návrh interiéru

3. Spotrebiče a doplnky

Spolupracuje s poprednými výrobcami a dodávateľmi spotrebičov, odsávačov pár, drezov, batérií, pracovných dosiek a doplnkov. Odborne vám poradíme pri výbere. V ponuke máme nerezové i kameninové (silgranitvé) drezy, vstavané i voľne stojace spotrebiče rôznych výrobcov, Zodiaq pracovné dosky z kameňa i klasické pracovné dosky s tesniacou lištou.

Zabezpečíme všetky značky spotrebičov

4. Objednávka, výroba

Nábytok a kuchynské linky sú kvalitné, vyrobené na Slovensku so špeciálnym vákuovým lisom. Vďaka výrobe na mieru, môžete naplno využiť celý priestor kuchyne i atypické časti. Pri podpise objednávky kuchyne na mieru berieme zálohu 10 - 50 % zo sumy.

Dovoz  

5. Dovoz a montáž

Kuchynskú linku vám dovezieme domov v dohodnutom čase a termíne. Vieme zabezpečiť profesionálnu montáž nábytku a kuchynskej linky i zapojenie elektrospotrebičov, vrátane osadenie drezu či varného panela.

*ZADARMO pre našich zákazníkov: 

  • služba Zamerianie priestoru3D vizualizácia je spoplatnená sumou 100 €/miestnosť (pri návrhu celého bytu/domu cena dohodou), ktorú Vám odrátame z celkovej hodnoty objednávky

Odbornosť majiteľa a našich pracovníkov je zárukou kvality našich produktov a služieb. Rovnako desať tisíce spokojných zákazníkov.

 

Facebook

Instagram

Potrebujete poradiť?